Jsem kreativní makléř

... a rád Vám sdělím svůj názor na tuto zajímavou nemovitost

Můj pocit

  1. Už jsem prošel desítky skvělých domů, vil i luxusních stavení, ale majestátný vzhled i umístění této rezidence Gaisberg v samém centru města a přitom v absolutním soukromí, kde Vy vidíte na všechny, ale nikdo na Vás – je prostě geniální..
  2. Když sedíte u kávy či sklenky vína na prostorné horní terase, máte Kozí hrádek i mikulovský zámek skutečně na dosah ruky. A výhled na Svatý kopeček tomuto místu nasazuje korunu..
  3. Drobnými úpravami s využitím vlastní invence si tuto zajímavou nemovitost jistě doladíte k obrazu svému a stane se z ní Vaše dokonalá a prestižní vizitka

 

Pár slov o mně

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů.

Vzhledem k tomu, že žiji ve vinařské oblasti a získal jsem zde řadu výborných kontaktů, specializuji se na prodej nemovitosti, souvisejících jakkoliv s vínem – ať už s výrobou, prodejem, jeho konzumací, či s vinařskou turistikou… Za tímto účelem jsem také vytvořil specializované „vinařské“ stránky www.VinneSklepyNaProdej.Cz.

A právě při řešení prodeje jednoho vinného sklepa mne oslovil majitel této monumentální budovy v Mikulově, a požádal mne, abych jej zastupoval při jejím prodeji.

Jak najít světlo v realitní džungli

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh nejen v České republice a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům doporučuji najmout si profesionála, který je schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.

Brno je zlatá loď…

Jsem Brňák. Brno je místo, kolem kterého se točí celý můj život. A i když nyní bydlím kousek dál, v krásné vinařské vesničce poblíž Pálavy, kancelář mám v Brně. Jsem expertem na nemovitosti na jižní Moravě, ale občas zabrousím i do vzdálenějších částí naší republiky.

Svoji činnost jsem v roce 2013 spojil se jménem Realitní společnosti České spořitelny. A nelituji toho, vizitka s logem České spořitelny otevírá dveře i u zapřisáhlých „antirealiťáků“. Navíc podporou při získání výhodné hypotéky u České spořitelny řadě klientům otevíráme dveře ke koupi vysněné nemovitosti.

Tím naznačuji to, že v případě Vašeho zájmu o tuto nemovitost, Vám mohu značnou měrou pomoci i při jednání s bankou (hypotéka).